Predavanje na FON-u: Izazovi u razvoju softvera u Guglu (Dr Marija Mikić, direktor za softversko inženjerstvo u kompaniji Google Los Angeles)

Poštovane koleginice i kolege,

čast nam je što ćemo u sredu, 23. maja 2018. godine, od 12:15 sati u sali B103 ugostiti direktora kompanije Google Los Angeles dr Mariju Mikić i koja će održati predavanja na temu: “ Izazovi u razvoju softvera u Guglu“.

Najavu predavanja možete pogledati ovde [najava predavanja].

Svi koji su bili prošle godine na izvanrednom predavanju koje je održao dr Nenad Medvidović (član Instituta za istraživanje softvera, Univerziteta Kalifornije, Irvin, direktor SoftArch Laboratory na USC, http://sunset.usc.edu/~neno/) na temu: „Softverske arhitekture“ znaju da smo obećali ovo predavanje (vest: predavanje dr Nenad Medvidović)

Članovi Laboratorije za softversko inženjerstvo se zahvaljuju prodekanu dr Sanji Marinković koja je uspela da dovede na FON jednog ovakvog vrhunskog stručnjaka i verovatno jednu od retkih žena direktora koji rade u kompaniji Gugl.