Projektovanje softvera – prijava za polaganje drugog kolokvijuma

Poštovane koleginice i kolege,

Prijava za polaganje drugog kolokvijuma iz predmeta Projektovanje softvera aktivirana je na sledećem linku: [Prijava]

Molimo vas da pažljivo popunite podatke o prijavi za polaganje drugog kolokvijuma. Obratite pažnju na pitanje koje se odnosi na način polaganja – samo drugi kolokvijum ili ispit (predrok). Pravo izlaska na predrok imaju studenti koji su polagali prvi kolokvijum. Studentima koji nisu polagali prvi kolokvijum polaganje predroka će biti omogućeno ukoliko to dozvole raspoloživi kapaciteti.

Prijava za kolokvijum će biti omogućena do 31.05.2016. godine (utorak) do 12:00 časova.
Raspored polaganja po grupama biće objavljen u utorak, 31.05.2016. godine u večernjim časovima na sajtu Laboratorije.

Predmetni nastavnici